Çağrı Merkezine Ulaşın

Beyaz Eşya Servisi
Çağrı Merkezi

Adresinize en yakın bölgeden arıza teşhisi için servis yönlendiyoruz. Servis talebinde bulunmak için çağrı destek merkezimizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi cihazın aynı gün içerisinde onarımına imkan sağlamaktadır. Hızlı ve garantili hizmet sunmakta olan Beyaz Eşya Servisi İstanbul'un tüm bölgelerine servis imkanı sağlamaktadır. Arızalı ürünün ilk aşamada arıza teşhisini gerçekleştirmektedir. Sonraki aşamada ise ürünü en yakın Beyaz Eşya Servisi merkezine yönlendirerek onarım ile ilgili detaylı olarak sürdürmektedir.

Beyaz Eşya Servisi cihazın onarımını aynı gün içerisinde gerçekleştirmektedir. Hızlı ve garantili onarım imkanı sağlamakta olan Beyaz Eşya Servisi cihazın onarımı sonrasında +1 yıl boyunca garanti imkanı sağlamaktadır. İstanbul'un tüm bölgelerinde aktif olarak servis hizmeti sunmakta olan Beyaz Eşya Servisi ile iletişime geçmek için 444 64 04 numaralı Beyaz Eşya Çağrı Merkezi ile iletişime geçmek için arayabilirsiniz.

Beyaz Eşya Teknik Servisi

İstanbul'un Asya ve Avrupa yakasında faaliyet göstermekte olan Beyaz Eşya Servisi ilk etapta ürünün durumumunun tespitini gerçekleştirerek tarafınıza mutlaka bilgilendirme sağlamaktadır. Onayladığınız taktirde ürünün onarım aşamasını başlatmaktadır. Onarım sonrasında ücretsiz bakım gerçekleştiren servisimiz ile iletişime geçmek için 444 64 04 numaralı çağrı destek hattını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.
Hijyen kurallarına uygun olarak hizmet sağlamakta olan Beyaz Eşya Servisi hafta içi ve hafta sonu kesintisiz onarım desteği sunar.

444 64 04

Çağrı Merkezini Arayın